خانه وبلاگ کارتخوان ریفر

کارتخوان ریفر

کارتخوان ریفر چیست و به چه دستگاه هایی ریفر می گویند؟ باید بدانید درصد بسیار بالایی از کارتخوان هایی که در بازار ایران وجود دارد، ریفر هستند، بنابراین بهتر است درباره این نوع از کارت خوان ها اطلاعات کافی داشته باشید، تا هنگام خرید دچار سردرگمی و اشتباه نشوید.

قبلا توضیح دادیم که دستگاه های پوز آکبند، ریفر یا کارتخوان دست دوم هستند. در ابتدا تفاوت دستگاه کارتخوان ریفر با دست دوم را بیان می کنیم.

تفاوت کارتخوان ریفر با دست دوم

کارتخوان ریفر در ایران استفاده نشده: کارتخوان های ریفر نیز به نوعی دست دوم هستند، با این تفاوت که قبلا در کشورهای خارجی از جمله چین و ترکیه استفاده شده اند. این کارتخوان ها جمع آوری شده و پس از بررسی مجدد، آن ها را سرویس می کنند. پس از تایید عملکرد و سلامت دستگاه ها، آن ها را به ایران می‌فرستند.

کارتخوان دست دوم نیاز به تغییر مالکیت دارد: کارتخوان های به اصطلاح دست دوم، در ایران استفاده شده اند و برای استفاده از آن نیاز به انتقال مالکیت کارتخوان خواهید داشت. در مطالب قبلی به صورت کامل درباره کارتخوان دست دوم و چگونگی خرید و فروش آن توضیح داده ایم.

تفاوت کارت خوان آکبند و ریفر

کارتخوان آکبند، دستگاه پوزی است که به صورت مستقیم از کارخانه وارد بازار شده و به دست مصرف کنندگان می رسد. این دستگاه های پوز به هیچ وجه استفاده نشده اند و در بسته بندی های کارخانه با گارانتی و حتی وارانتی مشخص عرض می شوند.

درباره معرفی چند مدل از بهترین کارتخوان آکبند موجود در بازار ایران در مطالب پیشین توضیح داده ایم و شرایط خرید آن را بیان کرده ایم.

نکات مهم درباره خرید کارتخوان ریفر

همان طور که گفته شد، درصد بسیار زیادی از دستگاه های پوز که در بازار ایران وجود دارد و به متقضیان فروخته می شود، ریفر هستند. پس باید چند نکته مهم درباره خرید کارتخوان را به خاطر بسپارید و هنگام خرید به آن ها توجه کنید.

سلامت دستگاه: هنگام خرید کارتخوان ریفر ، سلامت دستگاه را بررسی کنید تا از نظر فیزیکی، سخت افزاری و نرم افزاری سالم بوده و به خوبی رسید چاپ می کند.

پشتیبانی: دستگاه کارتخوان سیار را از مراکزی خریداری کنید که پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسبی ارائه می دهند. گارانتی و پشتیبانی دستگاه پوز، دو مورد از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه نمایید.

ثبت نام رسمی: در نهایت پس از خرید کارتخوان ریفر ، باید عملیات ثبت نام را انجام دهید. کافی است مدارک لازم برای دستگاه پوز را آماده کرده و ثبت نام مالیاتی دقیق انجام دهید.

خدمات کارتخوان ایران با ارائه بهترین دستگاه های کارتخوان آکبند و ریفر و پشتیبانی دائمی محصولات، بستر مناسبی را برای خرید دستگاه های پوز از برند های مختلف فراهم کرده است.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید!

در صورت وجود هر گونه ابهام یا سوال درباره دستگاه ریفر، آکبند یا دست دوم، در قسمت نظرات سوال خود را بیان کرده تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
4 از 1 رای

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *